Máte otázky?

Projděte si ty nejčastější..

F.A.Qs

Jak připravit projekt?

Pro každý námi nabízený produkt si můžete stáhnout maketu, která Vám pomůže připravit vhodný projekt. Tyto makety jsou uložené ve formátě PSD, Ai, PDF, CDR a návod ve formátě JPG. Prosíme o odznačení makety při zápisu do tisku. Více informací najdete v obecných podmínkách přípravy souboru pro tisk.

V jakém formátu odeslat soubory k tisku ?

Akceptujeme výhradně soubory ve formátu PDF. Tisková data musí obsahovat ořezové značky, spady min. 3,5 mm a barvy v CMYK. V případě nedodání kvalitních tisových dat jsme schopni tisková data upravit tak, aby odpovídala  požadovaným standardům. V případě, že si nevíte rady, kontaktujte nás na data@suprtisk.cz. 

Jaké rozlišení mají mít soubory určené k tisku ?

Soubory k offsetovému tisku je nutné připravit v rozlišení 300 -350 DPI (počet pixelu na palec). Pro soubory připravené k solventnímu tisku (roll-up, banner) můžou být v rozlišení od 150 DPI nebo i menší (záleží od velikosti).

Proč barva CMYK ?

Technologie offsetového tisku používá čtyři barvy, tzv. CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, blacK). V tomto barevném prostředí je nutné připravit všechny soubory k offsetovému tisku. Soubory uložené v jiném barevném prostředí způsobí, že výsledný tisk nebude odpovídat barvám v grafickém návrhu.

Jakým způsobem jsou soubory kontrolovány ?

Tisková data nahraná k objednávce procházejí základní kontrolou. Kontrolujeme formát, spady, rozlišení a barevné prostředí. Naše připomínky k tiskovým souborům Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce. V případě, že neobdržíte e-mail s potvrzením objednávky apod., zkontrolujte, prosím, správnost Vámi zadané e-mailové adresy, případně složku SPAM ve Vašem e-mailu. 

Jak odeslat soubory k tisku ?

Soubory k tisku můžete zaslat e-mailem na data@suprtisk.cz. Nezapomeňte uvést číslo objednávky a odeslat všechny strany určené k tisku.

Potřebuji pomoci s objednávkou. Mohu se na někoho obrátit ?

Samozřejmě. Kontaktovat nás můžete následujícími způsoby: – telefonicky: +420 777 734 389 – e-mailem: podpora@suprtisk.cz – nebo pomocí kontaktního formuláře zde.

Mohu objednat produkt v jiném než uvedeném množství ?

Ano. K vytvoření individuální poptávky sloužít tento formulář.

Vlastním reklamní agenturu. Je možnost agenturní spolupráce ?

Ano. Jsme otevření spolupráci s agenturami. Pokud máte o agenturní spolupráci zájem, kontaktujte nás e-mailem pro více informací. Pro navázání spolupráce je třeba doložit výpis z obchodního rejstříku. Následně Vám bude zřízen umožněno nakupovat v systému za zváhodněné ceny.

Nemám grafiku. Můžu si jí objednat zde ?

Ano, rádi pro Vás vytvoříme originální grafiku jakékoliv tiskoviny. Kontaktujte nás.

Jaké je barevné provedení tisku na reklamních balóncích ?

Tisk na reklamních balóncích provádíme v technologii sítotisku použitím barev PANTONE. Počet barev Pantone můžete určit v paremetrech v průběhu skládání objednávky.

Zeptejte se

Rychlý kontakt